Bezpečnostní dveře Vyškov od společnosti HT Dveře

Ve firmě Jaroslav Knotek kromě komplexních služeb v oboru výplní stavebních otvorů nabízíme také bezpečnostní dveře od společnosti HT Dveře. Zařídíme pro vás poradenství, montáž i servis. Postaráme se o zabezpečení bytu nebo rodinného domu ve Vyškově a okolí.

Pro zabezpečení vašich bytů si u nás můžete vybrat mezi bezpečnostními dveřmi PREMIUM a MAGNUM. Každý z nabízených modelů splňuje náročné bezpečnostní podmínky. Získáte také kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižších výdajích za teplo.

Zbavte se definitivně otravného hluku zvenčí a zabezpečte svůj domov díky bezpečnostním dveřím do bytu od společnosti HT Dveře.

I s bezpečnostními dveřmi do rodinných domů získáte kvalitní výrobek, který splňuje ty nejpřísnější normy, ať už máte novostavbu nebo toužíte zabezpečit dům po rekonstrukci. Protože vstupní dveře do domu představují přímý kontakt s rozmary počasí, můžete se spolehnout na vynikající tepelnou izolaci, která nepropustí ven žádné teplo.

Můžete si vybrat provedení, barvu a spoustu dalších konkrétních doplňků. Vedle bezpečnostních dveří u nás najdete také širokou škálu doplňků, jako jsou kukátka, zámky, kování, apod.

Postaráme se o všechny práce spojené s výměnou dveří. Demontáž starých dveří, montáž nových, likvidaci starého křídla i se zárubněmi a zednické zapravení.

Jste zvědaví, jak probíhá výměna starých dveří za nové? Naši zkušení profíci to zvládnou za jediný den. Přesvědčte se sami.

Více informací o jednotlivých modelech i příslušenství najdete na webu společnosti HT Dveře.

Přijďte si k nám vybrat dveře na adresu Palánek 476/75 (bývalá budova Telecomu) 682 01 Vyškov.

Těšíme se!

Vzorník povrchových úpravbílá
calvados
zlatý dub
světlý dub
mahagon
ořech
antracit

 

Naše nabídka

HT Dveře UNIVERSAL
PREMIUM
MAGNUM
Bezpečnostní třída 3 3
Protihluková
izolace
24 dB 28 dB 44 dB
Tepelná
prostupnost
U = 1,7 U = 1,4 U = 1,4
Těsnění 1 2 2
Tloušťka křídla 45 mm 56 mm 56 mm
Zamykací
body
9 15 15
Požární
odolnost
Certifikované bezpečnostní dveře Certifikované protipožární a bezpečnostní dveře
Cena vč. demontáže, montáže a zednického zapravení 15 990,- 20 990,- 23 990,-
Více Více Více